Bieg Orła

Utworzono dnia 17.03.2018

24 września na stadionie w Orłach nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w Biegu Orła. Pomimo niesprzyjającej aury uczestnicy dzielnie walczyli godnie reprezentując naszą szkołę. Wszysy uczestniy tegorocznej imprezy otrzymali pamiątkowy dyplom, natomiast dla zwycięzów (miejsa I - III) przewidziano okolicznościowe medale oraz puchary. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze. Rywalizaję w biegu 50 m przedszkolaków wygrała najmłodsza uczestniczka z naszej szkoły, Gabrysia Wota. II miejse w biegu na 100 m dziewczyn zajęła uczennica klasy I Amelia Bojarska. III miejsce zajął także Jakub Ziobro w biegu na 500 m chłopców. Zaraz po nim na metę dobiegł Maciej Grzegorzak. Wielkie gratulaje!

Bieg Orła

Utworzono dnia 17.03.2018, 11:38