Dzień babci i dziadka

Utworzono dnia 25.03.2018

Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta przygotywowana jest przez uczniów klas 0-3. Tak też było i w tym roku. 20 stycznia nasi uczniowie, przedstawili piękną inscenizację dla swoich licznie przybyłych Babć i Dziadziów. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki  oraz wykonały wspaniałe tańce. Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały Panie wychowawczynie : Pani Barbara Horoszko-Lorenowicz, Pani Beata Malinowska, Pani Beata Siara oraz Pani Elżbieta Radoń. Czas upłynął w miłej atmosferze, uroczystość na długo pozostanie w pamięci zebranych. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Dzień babci i dziadka

Utworzono dnia 24.03.2018, 20:58