"Dzień Rodziny"

Utworzono dnia 05.06.2018

,,Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek".

Dnia 5 czerwca w naszej szkole odbyło się wielkie święto - ,,Dzień rodziny". Na tę akademię przybyli najważniejsi goście - rodzice. Święto rodziny zainaugurowała pani dyrektor Renata Łaskarzewska, która serdecznie powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Uroczystość rozpoczęliśmy od przedstawienia zorganizowanego przez uczniów klasy pierwszej pt. ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Do przedstawienia perfekcyjnie przygotowała ich pani wychowawczyni Beata Siara oraz Elżbieta Radoń. Gdy na scenie pojawił się oddział przedszkolny, wszyscy skupili uwagę na stroje ,,zerówkowiczów". Dzieci przebrane
w pszczółki wspaniale odgrywały swoje role, a przygotowała ich pani Barbara Horoszko Lorenowicz. Na koniec uczniowie klas II i III pod okiem swej pani wychowawczyni Beaty Malinowskiej przygotowały program ,,W krainie bajek". Z wielkim przejęciem odgrywały swoje role i śpiewały piosenki będące życzeniami dla rodziców. Zebrani rodzice z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności artystycznych, tanecznych i wokalnych. Niespodzianką dla rodziców były własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty. Wszyscy goście nagrodzili naszych uczniów gromkimi brawami.
Po zakończeniu części artystycznej na naszych uczniów czekało wiele atrakcji: ogromna dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami, lody, popcorn. Uczniowie brali również udział w konkurencjach sportowych. Odbył się także quiz wiedzy dla chętnych uczniów oraz zabawa w kalambury.

Dla wszystkich była to okazja do spędzenia razem miłych chwil, czas wspólnej zabawy możliwość złożenia przez dzieci swoim rodzicom podziękowań za troskę, dobre słowo, a przede wszystkim za miłość, której nic nie zastąpi.

Dzień Rodziny

Utworzono dnia 05.06.2018, 20:48