Dzień Rodziny w naszej szkole.

Utworzono dnia 01.06.2021

We wtorek 1 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka, uczniowie wraz z Panią Dyrektor i nauczycielami zaprosili do szkoły wyjątkowych gości: Kochane Mamusie i Kochanych Tatusiów. Dzieci z klas młodszych od 0 – III w bajkowej scenerii, przygotowały pod kierunkiem swoich nauczycieli uroczysty program artystyczny. Nie zabrakło popisów recytatorskich, wokalnych, aktorskich, a nawet na scenie pojawiła się Królowa Książek i odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas I na czytelnika. Najmłodsi przygotowali inscenizację pt. „Witajcie w naszej bajce” i wcielili się w bohaterów bajki Braci Grimm pt. "Czerwony Kapturek", a następnie połączyli motywy baśniowe, bo przecież takie jest dzieciństwo, z rzeczywistością i podarowali swoim ukochanym Rodzicom piękny prezent. Był nim przepiękny koncert poezji i piosenek w podziękowaniu za miłość, wdzięczność, dobro i opiekę. Nie zabrakło także podziękowań płynących prosto z serca i łez wzruszeń.

Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w galerii.

Dzień Rodziny w naszej szkole.

Utworzono dnia 01.06.2021, 20:39

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.