DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU!

Utworzono dnia 02.04.2022

Jesteśmy różni lecz równie warci!!!

2 kwietnia każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest podniesienie świadomości na temat osób ze spektrum autyzmu. Nasza szkoła również włączyła się w akcję na znak solidarności z osobami z autyzmem. Z uwagi na to, że w tym roku dzień przypadł w sobotę, wydarzenie obchodziliśmy 1 kwietnia. Tego dnia w szkole nasi uczniowie jak i nauczyciele ubrali się na niebiesko.

Samorząd uczniowski w każdej z klas przeprowadził warsztaty mające na celu podniesienie świadomości dotyczącej autyzmu. W ramach podsumowania zdobytej wiedzy uczniowie rozwiązywali quizy.

Dzieci z klas młodszych wykonały piękny plakat.

Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach oraz zadawali nurtujące ich pytania. Dzięki zajęciom warsztatowym łatwiej było im zrozumieć osoby ze spektrum autyzmu.

Dzień Świadomości Autyzmu.

Utworzono dnia 02.04.2022, 10:49

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.