Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,, Leć kolędo leć''

Utworzono dnia 23.03.2020

31 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Małkowicach odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,, Leć kolędo leć''. W świątecznym repertuarze zaprezentowali się uczniowie z całej gminy. Nie mogło zabraknąć oczywiście tam NAS:) Przesłuchania solistów odbyły się w trzech kategoriach wiekowych. Na końcu zostały ogłoszone wyniki konkursu. Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Miło nam poinformować, że tegoroczną edycję konkursu wygrali między innymi uczniowie z naszej szkoły. Gratulacje dla Julii Strójwąs z klasy pierwszej za zajęcie I miejsca w kategorii klas I-III, gratulacje dla Wiktorii Bajor z klasy pierwszej za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii I-III, oraz gratulacje dla Gracjana Gładysza za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii klas IV-VI.

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,, Leć kolędo leć''

Utworzono dnia 23.03.2020, 15:22