Konkurs Twierdza Przemyśl

Utworzono dnia 25.03.2018

13 marca 2018 r. odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Twierdza Przemyśl organizowanego przez SP nr 15 w Przemyślu. Wzięło w nim udział troje naszych uczniów: Tomasz Nasiewicz, Jakub Lechociński i Jakub Jaremko. Miło nam poinformować, że swój sukces sprzed roku powtórzył Tomasz Nasieiwcz, zdecydowanie wygrywając etap pisemny i awansując do finału ustnego. Odbędzie się on 20 marca w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia! Dwaj pozostali uczniowie również spisali się bardzo dobrze, aby dostać do finału zabrakło im odpowiednio 3 i 4 punktów. Należy podkreślić wysoki poziom prezentowany przez naszych uczniów i podziękować za trud włożony w przygotowania.