Mamy ,,Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę"

Utworzono dnia 27.03.2018

Miło nam poinformować, że Pierwszaki z naszej szkoły zwyciężyli w tegorocznym plebiscycie Gazety Nowiny na Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę. Nasza 1 klasa zostawiła w tyle 252 inne klasy z całego Podkarpacia. Udało im się zebrać 1303 głosy. W nagrodę za zwycięstwo w Plebiscycie Gazety Codziennej „Nowiny” Jesteśmy Pierwsza Klasa, pojadą na dwudniową wycieczkę do Pstrągowej k. Strzyżowa. W ośrodku Siedlisko Janczar czekają na nich m.in. warsztaty pieczenia chleba, zajęcia w stajni i ujeżdżalni, wycieczka bryczkami do rezerwatu Wielki Las a także, spotkanie z leśniczym. 16. marca organizatorzy konkursu odwiedzili naszą szkołę i wręczyli plecaki oraz gadżety małym zwycięzcom, którzy bardzo cieszyli się z nagród. Uczniowie z niecierpliwością czekają na wycieczkę.

Najlepsza Pierwsza Klasa

Utworzono dnia 25.03.2018, 21:33