St. Patrick's Day

Utworzono dnia 26.03.2018

HAPPY ST. PATRICK'S DAY!!!

W tym roku postanowiliśmy w naszej szkole obchodzić dzień Świętego Patryka. Let's find some interesting facts about St. Patrick - taki był temat polsko-angielskiej lekcji na którą przybyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Poznali oni historię Świętego Patryka, obejrzeli krótkie filmiki oraz prezentację multimedialną. Nie mogło też zabraknąć quizu, który w trzyosobowych drużynach rozwiązywali przedstawiciele klas IV-VII. Pytania obejmowały wiedzę z zakresu kultury Irlandii i jej patrona Św. Patryka. Nie do pokonania okazała się drużyna z klasy VII. Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym pt. ,,St Patrick's Day - krajobraz z tęczą". Prace, które zostały przez nich przygotowane, były tak piękne, że wszyscy zajęli I miejsce i zostali nagrodzeni. Nasi uczniowie mieli również okazję na chwileczkę stać się małym skrzatem Leprechaunem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W nagrodę za uwagę, skrzat Leprechaun obdarował naszych pilnych uczniów słodką niespodzianką w postaci cukierków.

St. Patrick's Day

Utworzono dnia 25.03.2018, 22:25