SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM „LEON”!

Utworzono dnia 07.02.2022

Pod koniec października w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon z matematyki. Był on skierowany do uczniów klasy I-VIII szkoły podstawowej. Z radością informujemy, iż wśród uczestników z naszej szkoły pięć osób otrzymało tytuł Laureata zajmując miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w całym kraju. Są to:

Klasa III:  Kostkiewicz Joanna – najwyższy wynik w szkole.

Sobolewska Emilia,

Badowicz Zuzanna,

Strójwąs Julia.

Klasa II :  Sowa Milena

Celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności ścisłych oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia. Ogólnopolski konkurs matematyczny jest sposobem na rozbudzenie motywacji do rozwoju zdolności ścisłych oraz sposobem na czerpanie radości z odkrywania tajników królowej nauk. Dodatkowo pozwala wyłonić małych geniuszy w tej dziedzinie. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu. Jesteście wspaniali!

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Ogólnopolski konkurs "Leon".

Utworzono dnia 08.02.2022, 10:19