Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Kaszycach

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Orły

Utworzono dnia 25.03.2018

20 lutego na hali sportowej w Orłach rozegrany został Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Orły. W tegorocznych zawodach wystąpiło sześć Szkół Podstawowych z terenu gminy Orły.
Szkoła Podstawowa w Kaszycach zaprezentowała się bardzo dobrze. Nasi chłopcy zajęli II miejsce w turnieju ustępując tylko pola drużynie gospodarzy. Podium uzupełnili zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Trójczycach. Miejsca 4-6 zajęły kolejno: SP Zadąbrowie, SP Drohojów oraz SP Małkowice.
Oprócz nagród drużynowych, nagrodzono również indywidualnych graczy. Najlepszym strzelcem został Jakub Ziobro (5 bramek, SP Kaszyce), najlepszym bramkarzem - Ksawery Szydłowski (SP Trójczyce), a najlepszym zawodnikiem turnieju - Bartłomiej Ostrach (SP Orły). Gratulacje!