VII Szkolny Rajd Pieszy.

Utworzono dnia 06.10.2021

4 października 2021 r. 44 naszych uczniów wraz z 6 nauczycielami, wyruszyło na VII Szkolny Rajd Pieszy. Naszą wędrówkę zaczęliśmy w kierunku Olszynki, po dotarciu to tej miejscowości, skręciliśmy w polną, ale bardzo widokową drogę, którą dotarliśmy do Trójczyc. Tam zobaczyliśmy miejsce, gdzie dawniej znajdowała się cerkiew oraz poznaliśmy krótką historią powstania kościoła w Wacławicach. Następnie polną droga ruszyliśmy w kierunku lasu, który prezentował sie pięknie. W ten sposób dotarliśmy do Wacławic, a dalej do Olszynki. Stamtąd drogą biegnącą wąwozem przeszliśmy w kierunku cmentarza. Z tego miejsca idąc chodnikiem wróciliśmy do szkoły.

Łącznie przeszliśmy 14 kilometrów. Był las, pola, błoto, rosa, piękne widoki i dobre humory, czyli wszystko co potrzebne do udanego rajdu. Czekamy już na kolejny, a tymczasem niech żałują Ci co nie byli.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii.

VII Szkolny Rajd Pieszy.

Utworzono dnia 06.10.2021, 19:44