Warsztaty Wielkanocne

Utworzono dnia 27.03.2018

Święta Wielkanocne są radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą , i w naszym oddziale przedszkolnym nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.
Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców dzieci na zajęcia otwarte, na których przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Rodziców, wykonały piękne wielkanocne dekoracje. Dzieci wykonały świąteczne koszyczki i udekorowały pisanki. Gotowymi pracami wspólnie ozdobiliśmy wiosenne gałązki znajdujące się w naszej sali przedszkolnej.
Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.
Dziękujemy Rodzicom, Pani Eli i Pani Dyrektor za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę 

Warsztaty Wielkanocne

Utworzono dnia 27.03.2018, 22:26