Wizyta Jego Ekscelencji, arcybiskupa Adama Szala

Utworzono dnia 19.09.2018

„Bądź pozdrowiony gościu nasz, w radosne progi nasze wejdź, my zapalimy zamiast lamp, gorące ognie naszych serc…”

Dnia 19.09.2018 roku naszą szkołę odwiedził gość specjalny - Jego Ekscelencja, arcybiskup Adam Szal. Księdzu Arcybiskupowi towarzyszył ks. Jerzy Gwizdak oraz proboszcz parafii ks. Józef Zdeb.  Wizyta tak niezwykłego Gościa była wielkim wydarzeniem dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów szkoły. U progu naszej szkoły Księdza Arcybiskupa przywitała Pani Dyrektor Renata Łaskarzewska, która zaprosiła ich na krótkie przedstawienie. Społeczność szkolna na powitanie zaśpiewała pieśń "Bądź pozdrowiony gościu nasz". Jego Ekscelencja z zaciekawieniem obserwował  przebieg przedstawienia. Ksiądz Arcybiskup w bardzo serdecznych słowach podziękował wszystkim obecnym za gościnne przyjęcie         i miłą atmosferę. Opowiedział także historię o trzech kluczach do szczęścia, którymi są: wiara, nadzieja i miłość. Po wspólnej modlitwie wszyscy zostali obdarowani pamiątkowym obrazkiem. Wizyta  ta  była dla nas wszystkich niezapomnianym przeżyciem, a słowa skierowane do uczniów, na pewno dostarczyły im zachęty do ożywiania wiary i ciągłej pracy nad sobą. Wizytę zakończyło spotkanie Księdza Arcybiskupa z Dyrekcją oraz Gronem Pedagogicznym.

Wizyta Arcybiskupa Adama Szala

Utworzono dnia 01.10.2018, 21:24

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.