Wycieczka do Janowa Lubelskiego

Utworzono dnia 16.04.2018

W dniu 13.04.2018 r., dzieci z klas I-III wzięły udział w wycieczce w ramach projektu "Razem odkryjmy świat programowania" do Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Dzieci w czterech laboratoriach mogły obserwować różne aspekty otaczającej nas przyrody i szerzej środowiska: od obserwacji z zakresu botaniki, zoologii, poprzez źródła energii odnawialne i nieodnawialne, recykling, awifauna aż po troposferę. Uczniowie naszej szkoły mogli posłuchać odgłosów różnych gatunków ptaków, zapoznać się ze zwyczajami różnych rodzajów zwierząt, przyjrzeć się z bliska różnym gatunkom ryb również tym drapieżnym jak i gatunkom roślin egzotycznych. Dzięki prezentacjom multimedialnym dzieci poznały także różne rodzaje energii, ich wady i zalety.

Wycieczka do Janowa Lubelskiego

Utworzono dnia 16.04.2018, 19:25