Wycieczka do Pstrągowej

Utworzono dnia 20.05.2018

Dzięki wygranej w plebiscycie na „Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę” organizowanym przez portal nowiny24.pl uczniowie klasy I wybrali się na dwudniowy pobyt w Siedlisku Janczar w Pstrągowej w dniach 15-16.05.2018r. Wycieczka odbyła się pod hasłem „Zielono to znaczy zdrowo i aktywnie”. Dzieci wzięły udział m.in. w warsztatach pieczenia chleba, zajęciach w stajni wraz z przejażdżką konną pt. „Koń moim przyjacielem”, wycieczce bryczkami do rezerwatu Wielki Las na spotkanie z leśniczym. Dodatkowymi atrakcjami były dyskoteka oraz ognisko. Podczas pobytu w Siedlisku mali laureaci spędzali czas wolny bawiąc się wspólnie na świeżym powietrzu, korzystając przy tym z gier stołowych, siłowni i placu zabaw. Nad dziećmi opiekę sprawowały: Pani Dyrektor Renata Łaskarzewska, Beata Siara oraz Beata Malinowska. Wszyscy bawili się świetnie! Uczniowie wrócili do swoich domów zadowoleni, z wielkimi uśmiechami na twarzy. Pod ogromnym wrażeniem wspaniałego pobytu w Pstrągowej pragniemy jeszcze raz podziękować Organizatorom konkursu, a także wszystkim, którzy oddawali głosy na naszą, jakże przesympatyczną pierwszą klasę!

Pstrągowa

Utworzono dnia 17.05.2018, 19:29

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.