Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Kaszycach

X MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ W DOBKOWICACH

Utworzono dnia 17.12.2018

Dziś odbyła się kolejna już edycja Festiwalu piosenki bożonarodzeniowej w Dobkowicach. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Jana Pawła II w Dobkowicach. Co roku w festiwalu bierze udział kilkadziesiąt młodych miłośników muzykowania. Do tegorocznej edycji konkursu pod opieką Pani Barbara Horoszko Lorenowicz przystąpiły również dzieci z naszej szkoły, które prezentowały utwory w dwóch kategoriach wiekowych: klasa ,,0'' i klasa ,,V ''. 
KLASA ,,0'': Zuzanna Badowicz zaśpiewała piosenkę ,,Ach co za noc'' . 


Julia Strójwąs wykonała utwór ,,Owiecki, owiecki''. Wiktoria Bajor zaprezentowała piosenkę ,,Żłóbek Cię utuli'' KLASA V - Gracjan Gładysz wykonał utwór ,, Kołysanka dla Jezusa. 


Zmagania młodych artystów oceniało jury w licznym składzie. Komisja miała ogromnie trudne zadanie , ponieważ wszyscy uczestnicy z różnych szkół do konkursu przygotowani byli bardzo starannie. W każdej kategorii wiekowej została wyodrębniona ,,ZŁOTA PIĄTKA'' I w tym roku nie zabrakło nam szczęścia:)))))) Zwycięzcami X Międyszkolnego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej zostali : Zuzanna Badowicz, Wiktoria Bajor i Gracjan Gładysz:) Serdeczne gratulacje.

X MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ W DOBKOWICACH

Utworzono dnia 22.12.2018, 10:43

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Banery boczne

Biuletyn Informacji Publicznej