Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Zadąbrowiu

Utworzono dnia 25.03.2018

2 marca w Domu Ludowym w Zadąbrowiu rozegrana została jubileuszowa X edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego dla uczniów Szkół Podstawowych. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Zadąbrowiu. W tegorocznych rozgrywkach, wystąpiło 5 drużyn żeńskich oraz 7 drużyn męskich reprezentujących Szkoły Podstawowe z terenu naszej gminy. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych gier, a każda gra do dwóch wygranych setów. Świetnie spisali się nasi chłopcy: Konrad Stasiła, Jakub Ziobro oraz Maciej Grzegorzak, którzy zajęli II miejsce.. Pierwsze miejsce wśród chłopców zdobyła Szkoła Podstawowa z Orłów, a miejsce trzecie - Szkoła Podstawowa z Trójczyc. Wśród dziewcząt tryumfowały reprezentantki Szkoły Podstawowej z Małkowic, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Walawy, a miejsce trzecie - Szkoła Podstawowa z Drohojowa. Nasze dziewczynki w składzie: Jagoda Grabowska, Martyna Badowicz zajęły miejsce V. Zwycięskie zespoły z kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentować naszą gminę podczas mistrzostw szczebla powiatowego. Gratulacje!