Gra Terenowa "Dla Niepodległej"

Utworzono dnia 12.10.2018

Ważne dla Polaków Święta Narodowe można obchodzić w różny sposób.  Z okazji 100 Lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w naszej szkole zorganizowano Grę Terenową "Dla Niepodległej".

Gra polegała na odwiedzeniu zaznaczonych na mapie czterech miejsc, gdzie trzeba było rozwiązać zadania z różnych kategorii. Liczyły się: szybkość działania, orientacja w terenie, skuteczna praca zespołowa i odrobina sprytu.   Organizacją tego wydarzenia zajęli się pani Katarzyna Kurpiel oraz pan Maciej Duda. Tego dnia wszyscy uczestnicy z biało - czerwonymi flagami udali się na "Orlik".              Tam zapoznali się z zasadami gry i wyruszyli w poszukiwaniu wyznaczonych miejsc.

Uczestnikom gry dopisywała nie tylko pogoda, ale także dobry humor.

Zakończenie tego dnia odbyło się przed szkołą. Młodsi uczniowie czekając na nas z biało czerwonymi balonikami, przepięknie śpiewali patriotyczną piosenkę.

Gra Terenowa

Utworzono dnia 15.10.2018, 21:30