Interaktywny Piknik Edukacyjny

Utworzono dnia 13.06.2018

13 czerwca uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli udali się do Ośrodka Edukacji Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej w Czuscu, gdzie odbył się Interaktywny Piknik Edukacyjny. Wyjazd zorganizowany został w ramach finansowanego przez Unie Europejską projektu "Wykorzystanie technologii informacyjno komunikacyjnej oraz eksperymentu w procesie nauczania oraz rozwijania kompetencji informatycznych i przyrodniczych".

trakcie pikniku uczniowie uczestniczyli w pokazach i wykładach popularnonaukowych, korzystali ze specjalnych naukowych stref wirtualnej rzeczywistości, dronów, lotnictwa z symulatorami lotu, strefy logicznego myślenia z zagadkami i łamigłówkami. Nasi uczniowie byli zachwyceni. Nawet najmłodsi wcielali się w rolę pilota na symulatorze lotów oraz stawali się operatorami drona.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek oraz upominek.

Interaktywny Piknik Edukacyjny - Czudec

Utworzono dnia 21.06.2018, 20:46