Tomek zwycięzcą konkursu Twierdza Przemyśl!!!

Utworzono dnia 25.03.2018

Mówi się, że do trzech razy sztuka i to powiedzenie sprawdziło się w przypadku Tomka Nasiewicza. W 2016 r. do finałowej piątki zabrakło mu dwóch punktów. W ubiegłym roku Tomek wygrał część pisemną, ale niestety jedno pechowe pytanie pozbawiło go miejsca na podium. W tym roku okazał się już bezkonkurencyjny. Z dużą przewaga ponownie wygrał etap pisemny, a następnie zwyciężył w finale ustnym, popisując się szczególnie dużą znajomością planów poszczególnych fortów. Jak się okazało, właśnie na tym pytaniu, punkty potracili wszyscy konkurenci i Tomek mógł się cieszyć z zasłużonej wygranej. Warto też pamiętać, że Tomek zwyciężył wcześniej w wewnątrzszkolnych eliminacjach, które stały również na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy!!!

Tomek zwycięzcą konkursu Twierdza Przemyśl!!!

Utworzono dnia 25.03.2018, 22:58